fbpx

Kreowanie wizerunku

Twój wizerunek = Twoja wizytówka

Zadbaj o markę osobistą

Profesjonalizm

Zwiększ swoje kompetencje

Wiarygodność

Pokaż klasę

Zaufanie

Pozwól, żeby Ci zaufali

Pomogę Ci

w wykreowaniu Twojego wizerunku

Pani Beata bardzo pomogła mi w wyborze stylizacji do sesji biznesowej. Wcześniej nie zwróciłabym uwagi na detale i praktyczne wskazówki, jakich udzieliła mi podczas konsultacji. Zdjęcia wyszły rewelacyjne, uwzględniłam je m.in. w CV oraz swoim portfolio. Gorąco polecam współpracę z nią, gdyż jest bardzo rzeczową, przesympatyczną osobą z ogromną wiedzą!

Business Account Manager

Co mówią jeszcze inni zadowoleni Klienci?

Kreowanie wizerunku

Konsultacje obejmują audyt wizerunkowy i doradztwo. Wskażę Twoje słabe, jak i mocne strony. Podpowiem właściwe rozwiązania. Pomogę Ci w opracowaniu strategii kreowania Twojego wizerunku w aspekcie zbudowania silnej marki osobistej. Współpracuję z profesjonalistami - otrzymasz dodatkowe wsparcie stylisty ubioru, fryzur i makijażysty oraz polecane adresy szycia na miarę.

Wizerunek i etykieta w biznesie

Konsultacje (dla Pań i Panów) dotyczą zasad ubioru biznesowego, skompletowania garderoby wraz z dodatkami, analizy sylwetki i wyboru odpowiednich fasonów, doboru fryzury oraz w przypadku pań - makijażu. Współpracuję z profesjonalistami - otrzymasz dodatkowe wsparcie stylisty ubioru, fryzur i makijażysty oraz polecane adresy szycia na miarę. Ponadto konsultacje obejmują kwestie biznesowego savoire vivre'u: precedencji, posiłków, korespondencji itp.

Oferuję stałą opiekę wizerunkową lub konsultację na życzenie.

Lokalizacja

Warszawa Śródmieście

Kontakt w sprawie lokalizacji

E-mail : kontakt@beatabruksgolianek.pl

Inne lokalizacje

Lublin