fbpx

Co mówią osoby, z którymi współpracowałam?

Pani Beata bardzo pomogła mi w wyborze stylizacji do sesji biznesowej. Wcześniej nie zwróciłabym uwagi na detale i praktyczne wskazówki, jakich udzieliła mi podczas konsultacji. Zdjęcia wyszły rewelacyjne, uwzględniłam je m.in. w CV oraz swoim portfolio. Gorąco polecam współpracę z nią, gdyż jest bardzo rzeczową, przesympatyczną osobą z ogromną wiedzą!

Business Account Manager

„Bardzo sympatycznie i merytorycznie. Cenne wskazówki, o których nie miałem pojęcia. Polecam przygotowanie do wystąpień publicznych pod okiem pani Beaty.”

MICHAŁ

BIZNESMEN

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy z panią Beatą Bruks-Golianek, która jest bardzo rzetelnym i mega zdolnym pedagogiem-logopedą, lecz także bardzo życzliwą i ciepłą osobą. Z jej pomocą udało mi się wykonać spektakl (monodram!) w tym tak trudnym, wymagającym dla obcokrajowców języku i nawet dostać nagrodę publiczności na ogólnopolskim festiwalu monodramu, ale najważniejsze jest to, że dzięki Pani Beacie, jej staraniom i wsparciu czuję się o wiele pewniejsza – na scenie i w życiu. Gorąco polecam! 😊❤️

Walentyna Sizonenko

AKTORKA międzynarodowa

Vira Hradyuk

Miałam przyjemność pracować nad dykcją z panią Beatą. Jestem Ukrainką i niewiele osób wierzyło, że poradzę sobie z polszczyzną. Natomiast skończyłam polską szkołę aktorską, brałam m.in. udział w polskim spektaklu radiowym. Poza tym, teraz radzę sobie i z ukraińską mową sceniczną, co świadczy o tym, że ogólna emisja głosu była na dobrym poziomie. Pani Beata jest bardzo uprzejmą osobą i ma anielską cierpliwość. Zajęcia z nią – to zawsze dobra praca i “no stress”, co jest bardzo ważne w pracy z głosem. Polecam!

Vira Hradyuk

AKTORKA teatru i kina, Kijów, Ukraina

Beata Szymańska

Zajęcia prowadzone z klasą, pełne profesjonalizmu i humoru. Indywidualne podejście, efektywne zestawy ćwiczeń, trafne wskazówki. Polecam!

BEATA

TEATR GARDZIENICE

Szczerze polecam zajęcia z Panią Beatą! Lekcja zawsze przebiegała w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Pani Beata ma indywidualne podejście do ucznia. Ćwiczenia, które wykonywaliśmy podczas zajęć znacznie poprawiły naszą dykcję!

Paulina Świst

AKTORKA, Teatr Kameralny

Paulina Świst

Zero stresu, sto procent profesjonalizmu i przyjacielska atmosfera to esencja moich wspomnień z zajęć z Panią Beatą. Ciekawe ćwiczenia, trafne sugestie i pożądane efekty przyszły bez znużenia i większego wysiłku. Gorąco polecam współpracę z Panią Beatą! 😊

MARIA

AKTORKA, TEATR KAMERALNY

Maria Michniewicz
Magda

Zajęcia na świetnym poziomie przygotowania do pracy związanej z operowaniem głosem. Mnóstwo materiałów do ćwiczeń, i co za tym idzie, możliwości rozwoju. Nie tylko sama forma zajęć, zawsze można było też pożartować, co sprawiało, że ciężka praca w postaci żmudnych ćwiczeń dykcyjnych, zamieniała się w zabawę. Polecam gorąco zajęcia z panią Beatą!

MAGDA

MODELKA, https://www.instagram.com/lenarose_official/

Poznaj jeszcze inne opinie

Dołącz do zadowolonych Klientów