fbpx

"80% sukcesu to umiejętność pokazania się"

Woody Allen

Twój wizerunek = Twoja wizytówka

Zadbaj o markę osobistą

Profesjonalizm

Zwiększ swoje kompetencje

Wiarygodność

Pokaż klasę

Zaufanie

Pozwól, żeby Ci zaufali

Pomogę Ci

w wykreowaniu Twojego wizerunku biznesowego

Pani Beata bardzo pomogła mi w wyborze stylizacji do sesji biznesowej. Wcześniej nie zwróciłabym uwagi na detale i praktyczne wskazówki, jakich udzieliła mi podczas konsultacji. Zdjęcia wyszły rewelacyjne, uwzględniłam je m.in. w CV oraz swoim portfolio. Gorąco polecam współpracę z nią, gdyż jest bardzo rzeczową, przesympatyczną osobą z ogromną wiedzą!

Business Account Manager

Co mówią jeszcze inni zadowoleni Klienci?

Konsultacje wizerunkowe dla Panów

Wskażę Twoje słabe, jak i mocne strony. Podpowiem właściwe rozwiązania. Pomogę Ci w opracowaniu strategii kreowania Twojego wizerunku w aspekcie zbudowania silnej marki osobistej. Konsultacje mogą dotyczyć zasad ubioru biznesowego, skompletowania garderoby wraz z dodatkami, analizy sylwetki i wyboru odpowiednich fasonów oraz doboru fryzury. Współpracuję z profesjonalistami - otrzymasz dodatkowe wsparcie stylisty ubioru i fryzury oraz polecane adresy szycia na miarę.

Konsultacje wizerunkowe dla Pań

Konsultacje mogą dotyczyć zasad ubioru biznesowego, skompletowania garderoby wraz z dodatkami, analizy sylwetki i wyboru odpowiednich fasonów, doboru fryzury oraz makijażu. Wskażę Twoje słabe, jak i mocne strony. Podpowiem właściwe rozwiązania. Pomogę Ci w opracowaniu strategii kreowania Twojego wizerunku w aspekcie zbudowania silnej marki osobistej. Współpracuję z profesjonalistami - otrzymasz dodatkowe wsparcie stylisty ubioru, fryzur i makijażysty oraz polecane adresy szycia na miarę.

Oferuję stałą opiekę wizerunkową lub konsultację na życzenie.

Skontaktuj się ze mną i ustal szczegóły:

Lokalizacja

Warszawa Śródmieście

Kontakt w sprawie lokalizacji

E-mail : kontakt@beatabruksgolianek.pl

Inne lokalizacje

Lublin