BIO

Beata Bruks-Golianek

free bootstrap themes
Beata Bruks-Golianek

Szlify zawodowe zaczęłam zdobywać zatrudniając się w lubelskich teatrach: Teatrze Muzycznym i Teatrze im. Juliusza Osterwy.

Kolejnym krokiem było rozpoczęcie kilkunastoletniej przyjaźni z lubelską służbą zdrowia. Na stanowisku logopedy pracowałam w Poradni Logopedycznej Centermed Sp. z o.o. i w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Bożego oraz na stanowisku asystenta logopedii
w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Oprócz pracy w ramach kontraktów z NFZ jednocześnie prowadziłam prywatną praktykę logopedyczną, gdzie spotykałam się z zapotrzebowaniem na pomoc w zakresie logopedii artystycznej i wystąpień publicznych dla klientów biznesowych. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, uzyskałam dodatkowe kompetencje, które wykorzystuję podczas szkoleń jako trener.  

Zdobyłam doświadczenie zawodowe w prowadzeniu własnej firmy oraz jako trener freelancer m.in. przy projektach unijnych w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji, emisji głosu.

Rozpoczęłam współpracę z Niepublicznym Policealnym Studium Wokalno-Aktorskim pod patronatem Teatru Muzycznego w Lublinie, pracując jako wykładowca przedmiotu „Dykcja”.

Doradzam osobom publicznym i klientom biznesowym w zakresie kreowania wizerunku i wystąpień publicznych. Oprócz szkoleń z tematyki profesjonalnych wystąpień publicznych, wizerunku oraz etykiety w biznesie, szkolę z technik mowy i pomagam doskonalić dykcję przyszłym aktorom, dziennikarzom, wykładowcom i politykom.

Dodatkowo prowadzę indywidualne lekcje wymowy języka polskiego dla obcokrajowców oraz terapie logopedyczne.

Beata Bruks-Golianek
 • Wykształcenie
  wyższe magisterskie + podyplomowe
 • Ukończone kierunki
  Pedagogika kulturalno-oświatowa UMCS Lublin (spec. teatralna i taneczna), Logopedia UMCS Lublin 
 • Wybrane kursy i specjalizacje  
  Brain Gym - Kinezjologia edukacyjna I i II stopnia  
  Wczesna interwencja logopedyczna   
  Szkoła Trenerów  
  Coaching w praktyce  
  Wizerunek biznesowy 
  Techniki hipnozy  
  Business NLP Practitioner  
  NLP Master Practitioner

Jeśli chcesz udoskonalić dykcję, pozbyć się wad wymowy, poznać tajniki sztuki komunikacji i być perfekcyjnie przygotowanym do wystąpień publicznych - skontaktuj się ze mną. Umów się na indywidualne lekcje, szkolenie lub współpracę. 

Zainteresowany?

Czy powiadomić Cię o nowościach i promocjach?

Wpisz swój e-mail i wyślij:

© Copyright 2019 Beata Bruks-Golianek - Wszelkie prawa zastrzeżone